Till innehållet

Region norr

Våra pensions- och försäkringsspecialister

 

 

 

Ada Dubois ada.dubois@avtalat.se Regionchef
Jukka Linna jukka.linna@avtalat.se 
Ronny Johansson ronny.johansson@avtalat.se
Mona Söderström mona.soderstrom@avtalat.se
Erik Sidekrans erik.sidekrans@avtalat.se 
Peter Hybinette peter.hybinette@avtalat.se 
Petrus Söderling petrus.soderling@avtalat.se 
Anna Lyck anna.lyck@avtalat.se 
Anna Allerstrand anna.allerstrand@avtalat.se 
Despina Mavrokostidou despina.mavrokostidou@avtalat.se 
Dorota Östlund dorota.ostlund@avtalat.se 
Frida Norrgrann frida.norrgrann@avtalat.se 
Gerd Carlsen gerd.carlsen@avtalat.se 
Lena Blomkvist lena.blomkvist@avtalat.se  
Per Hanson per.hanson@avtalat.se 
Katarina Mellgren katarina.mellgren@avtalat.se 
Magnus Fernström magnus.fernstrom@avtalat.se 
Robert Cederberg robert.cederberg@avtalat.se Föräldraledig
Thord Ingesson thord.ingesson@avtalat.se  
Åsa Lindgren asa.lindgren@avtalat.se  
Viktoria Gårdö viktoria.gardo@avtalat.se 

Denna webbplats stöder inte Internet Explorer, var god byt till en annan webbläsare.